P.idea creative studio

Stiprus kliento vizualinis identitetas - mūsų vizitinė kortelė

Esame nedidelė, tačiau labai patyrusi vizualinio identiteto ir internetinių svetainių kūrimo komanda. Nuolatos ieškome indvidualių sprendimų kiekvienam klientui, todėl naudojame visas geriausias praktikas, jog rezultatas džiugintų ne tik klientą, tačiau ir mus pačius. Visa tai leidžia mums dirbti su vienomis didžiausių lietuviškų bei skandinaviškų įmonių.

Jaučiate, kad esame pasiruošę kartu kilti į aukštesnį lygį? Parašykite mums ir sukurkime kažką išties išskirtinio bei stipraus!

Creativity Makes Ideas Successful – P.idea

Paslaugos
 • Logotipų kūrimas
 • Vizualinio identiteto kūrimas
  Socialinių tinklų vizualizavimas / administravimas
  Spaudos darbų (vizitinės kortelės, sertifikatai, t.t.) paruošimas
 • Pakuočių kūrimas
 • Komunikacijos kūrimas
 • Profesnionalus produktų fotografavimas

DUK

Kiek laiko trunka logotipo kūrimas?

Kiekvienas projektas yra skirtingas, tačiau darbų eiga ta pati. Pirmojo pokalbio metu įsigilinama į Jūsų vykdomą veiklą, noriu gauti kiek įmanoma daugiau informacijos. Svarbu atkreipti dėmesį į tikslinę auditoriją ir kokią žinią jiems norite skleisti. Sekantis etapas – kūryba, jo metu, analizuojami konkurentai, jų dizaino sprendimai. Dažniausiai po dviejų savaičių pateikiami 2-3 stiprūs ir apgalvoti variantai. Gavus pirmus variantus turėsite pasirinkti logotipą arba jo stilių / kryptį. Galiausiai liks paskutinis etapas, kurio metu, bus baigiamas kurti logotipas. Kūrybos procesas toks pats, tačiau jo trukmė skiriasi. Kiekvienas logotipas individualus, jo kūryba taip pat.

Ar atsiųsti variantai galutiniai?

 • Pateiktus pirmus logotipo variantus, reikia pasirinkti vieną jų, tačiau, tai nebus galutinis Jūsų verslą reprezentuojantis simbolis. Tai tik antras kūrybos etapas, jo metu pasirinksite logotipą, kurio stilistika, kryptis Jums patinka.
 • Klientai kartais prašo sukurti daugiau nei 5 skirtingus variantus, tačiau to padaryti negaliu. Pateikti 2-3 variantai  yra apgalvoti, įsigilinus į Jūsų veiklą ir Jus pasiekia tik geriausi, sukurti jų begalę būtų neadekvatu.

Kokia yra logotipo / vizualinio identiteto kaina?

Kiekvienas projektas skirtingas, todėl ir kainos įvertinti, neišgirdus jokios informacijos, neįmanoma. Todėl drąsiai rašykite / skambinkite ir įsigilinus į Jūsų norus bei projektą, galėsiu pateikti preliminarią kainą.