Paulius Rudokas // P.idea

Grafikos dizaineris, kurio didžiausia aistra logotipų kūrimas ir vizualinio identiteto vystymas.

Nuo pat vaikystės supratau, kad pieštukas ir lapo popierius man teiks malonumą visą likusį gyvenimą. Kūryboje galiu realizuoti save, ieškoti ir surasti tai, kas klientui gali išspręsti didžiausias problemas. Grafikos dizaino srityje P.idea vardu darbuojuosi jau daugiau nei 5 metai, o jo subtilybių mokausi nuolatos. Per šį trumpą laikotarpį dirbau su vienomis didžiausių Lietuvos įmonių, kūrių kiekviena suteikė daugybė patirties. Savo kompetenciją stengiuosi perteikti portfolio skiltyje, tad jei patiko ką matėte, lauksiu Jūsų žinių ir kibsime į darbus kartu!

Paslaugos
  • Logotipų kūrimas
  • Vizualinio identiteo kūrimas
    Socialinių tinklų vizualizavimas / administravimas
    Spaudos darbų (vizitinės kortelės, sertifikatai, t.t.) paruošimas
  • Pakuočių kūrimas
  • Komunikacijos kūrimas

DUK

Kiek laiko trunka logotipo kūrimas?

Kiekvienas projektas yra skirtingas, tačiau darbų eiga ta pati. Pirmojo pokalbio metu įsigilinama į Jūsų vykdomą veiklą, noriu gauti kiek įmanoma daugiau informacijos. Svarbu atkreipti dėmesį į tikslinę auditoriją ir kokią žinią jiems norite skleisti. Sekantis etapas – kūryba, jo metu, analizuojami konkurentai, jų dizaino sprendimai. Dažniausiai po dviejų savaičių pateikiami 2-3 stiprūs ir apgalvoti variantai. Gavus pirmus variantus turėsite pasirinkti logotipą arba jo stilių / kryptį. Galiausiai liks paskutinis etapas, kurio metu, bus baigiamas kurti logotipas. Kūrybos procesas toks pats, tačiau jo trukmė skiriasi. Kiekvienas logotipas individualus, jo kūryba taip pat.

Ar atsiųsti variantai galutiniai?

  • Pateiktus pirmus logotipo variantus, reikia pasirinkti vieną jų, tačiau, tai nebus galutinis Jūsų verslą reprezentuojantis simbolis. Tai tik antras kūrybos etapas, jo metu pasirinksite logotipą, kurio stilistika, kryptis Jums patinka.
  • Klientai kartais prašo sukurti daugiau nei 5 skirtingus variantus, tačiau to padaryti negaliu. Pateikti 2-3 variantai  yra apgalvoti, įsigilinus į Jūsų veiklą ir Jus pasiekia tik geriausi, sukurti jų begalę būtų neadekvatu.

Kokia yra logotipo / vizualinio identiteto kaina?

Kiekvienas projektas skirtingas, todėl ir kainos įvertinti, neišgirdus jokios informacijos, neįmanoma. Todėl drąsiai rašykite / skambinkite ir įsigilinus į Jūsų norus bei projektą, galėsiu pateikti preliminarią kainą.