P.idea straipsniai

Nemokami logotipai

By 26 sausio, 2023 14 vasario, 2023 No Comments

Vizualinis identitetas yra pagrindinis bet kurio verslo komponentas. Tai pirmas elementas, kurį klientas pamato pažvelgęs į jūsų prekinį ženklą ir tai gali sukurti arba sugriauti jūsų reputaciją rinkoje.

Norint sukurti tvirtą vizualinį savo prekės ženklo identitetą, reikia investuoti į profesionalų dizainą. Tai nėra tik logotipo turėjimas: tai visos vizualinės kalbos kūrimas, nurodantis, kas esate kaip įmonė, ką atstovaujate ir kuo esate išskirtinis.

Google paieškoje įvedus nemokami logotipai, rasime aibę internetinių svetainių siūlančių pritaikyti savo įmonės pavadinimą prie jau sukurto simbolio. Tačiau, nemokami logotipai dažnai yra bendriniai ir neperduoda jokios informacijos. Jie dažnai tėra iliustracijos su tekstu rėkiančios „neoriginalu“, „kažkur matyta“ „pigu“. Net jei jie perteikia kažką konkretaus apie jūsų įmonę ar produktą (pvz., kavos puodelį), reikia suprasti, kad tokių pačių logotipų su Jūsų išsirinktų simboliu jau yra bent keli šimtai! Šiame greitai besikeičiančiame ir nesuvaldomo srauto pasaulyje kiekvienas prekinis ženklas nori vieno – išsiskirti iš pilkumos, būti „kitoks nei visi“. Tik unikalus logotipas gali būti tarp geriausių.

Štai kodėl rekomenduojame pasirinkti stiprius vizualinio identiteto kūrėjus, kurie Jūsų logotipui suteiks tos taip trūkstamos gyvybės, o pats logotipas bus būtent JŪSŲ prekės ženklui ir pasakos JŪSŲ istoriją.